#1 19-03-2008 11:07:49

aren

Administrator

Zarejestrowany: 14-03-2008
Posty: 11
Punktów :   

WAŻNE!!

Ten sezon już dobiega końca.
NMC POWEN ZABRZE walczy o awans do ekstraklasy, a klub nie ma nawet własnej strony www na której można by było poczytać o drużynie, przejrzeć tabele i aktualne wyniki, wyczytać jakieś ciekawostki.
Słaba jest również reklama meczy.

Tak więc chciał bym zaproponowac kilka punktów które mogły by pomóc w przyciągnięciu większej liczby kibiców na mecze, a docelowo wypełnienie jej tak żeby kibice musieli stać nawet na schodach.

Zajmę się stroną www drużyny. Zrobi się taki kibicowski nieoficjalny serwis drużyny.
Strone przygotuje na zasadzie portalu, tak żeby było wygodnie dodać treść. Wykożystam jeden z CMSów.... Joomla! albo mambo.... do tego przygotuje jakąś ciekawą grafikę.

W razie jak by ktoś chciał pomóc i napisać jakąś historie klubu.... bo w zasadzie wiem tyle że Pogoń Zabrze była mistrzem polski w 1989 i 1990r. i to tyle.... tak że jak by mógł ktoś tu coś dopisać.
Będę równiez wrzucał regularnie zdjęcia które robie w trakcie meczu.


Drugą sprawą jest reklama meczu.
Mogę przygotowywać plakaty meczowe formatu A4 (ksero kosztuje 5 gr sza kartke!) coś w stylu jak plakaty Górnika Zabrze, pewnie każdy widział.

I można by roklejać po szkolach, po jakiś tablicach.

Tak żeby ludzie wiedzieli że mamy w Zabrzu PIŁKĘ RĘCZNĄ i to naprawde jest na co popatrzeć.


Następnym krokiem to zorganizowanie grupy kibiców. Większej niż 5 osób. Zorganizowanie sie tak żeby było więcej ludzi którzy poprowadzą doping na meczu.
J jak by taka grupa się zebrała można pomyśleć nad szalikami, czy nawet koszulkami. Bo mam w zasadzie jakieś tam dojścia, bo robie też szaliki Górnika na swoim osiedlu.

Tak więc jak ktoś ma jakieś pytania, pomysły, chciał by pomóc to pisać tu.....
I myśle że trzeba działac na większą skale niż szkoła czy klasa....

pozdrawiam.

Offline

 

#2 19-03-2008 18:06:02

Mogielnicki

Administrator

Zarejestrowany: 12-11-2007
Posty: 96
Punktów :   

Re: WAŻNE!!

plakaty są już arena. Strone zakładaj najlepiej jak najszybciej:P a z szalikami sie nie martw
i koszulkami


Literka N Literka M Literka C jak NMC
jak tak dalej będziesz grał to PEL będziesz miał

Offline

 

#3 19-03-2008 18:45:38

aren

Administrator

Zarejestrowany: 14-03-2008
Posty: 11
Punktów :   

Re: WAŻNE!!

tylko gdzie te plakaty wisza??
Jedyny jaki widziałem to zawsze na MOSiRze...

Offline

 

#4 19-03-2008 21:08:19

Mogielnicki

Administrator

Zarejestrowany: 12-11-2007
Posty: 96
Punktów :   

Re: WAŻNE!!

są wydrukowane więc spokojnie bo do meczu 3 tygodnie


Literka N Literka M Literka C jak NMC
jak tak dalej będziesz grał to PEL będziesz miał

Offline

 

#5 21-03-2008 15:24:21

Patro

Administrator

13584890
Skąd: Zaborze
Zarejestrowany: 13-12-2007
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: WAŻNE!!

No więc jeśli chodzi o pomoc w tej stronie to jak moge zaoferowac swoja napisz co Ci potrzebne a ja postaram sie to jak najszybciej wykonac Pozdrawiam


Tylko Ultras POGOŃ Zabrze !!!

Offline

 

#6 21-03-2008 16:12:45

aren

Administrator

Zarejestrowany: 14-03-2008
Posty: 11
Punktów :   

Re: WAŻNE!!

napisz do mnie na gg.... 3220281

Offline

 

#7 23-03-2008 10:34:20

terefere

Początkujący

Zarejestrowany: 23-03-2008
Posty: 3
Punktów :   

Re: WAŻNE!!

Panowie, zaczynamy nową erę kibicowania . Na meczu ze Stalą będą zbierane zapisy na koszulki Pogoni Zabrze, po koszulkach wydamy szaliki i to wszystko bez pomocy sponsora ! Nasze barwy są biało-zielone, a nazwa drużyny której kibicujemy to Pogoń, nie żadne NMC, żaden Powen. Mamy już pomysł na oprawę meczu ze Stalą, ale na wszytko potrzeba pieniędzy, wspomóżcie grupkę zapaleńców którzy chcą coś zdziałać na meczach piłki ręcznej w Zabrzu. Każdy chętny może wpłacać do Mogielnickiego nawet najmniejsza sumę, każda złotówka się liczy !

Offline

 

#8 23-04-2008 22:50:59

Panowie

Gość

Re: WAŻNE!!

Panowie!
Właśnie czytam wasze forum i wszystko pięknie, podziwiam wasz zapał do kibicowania Pogoni i mam nadzieję, że nie jest słomiany...
Jeżeli chodzi o oprawę meczy, to myślę, że niektórzy normalni kibice (normalni znaczy spoza waszego gimnazjalnego kręgu) chętnie by wsparli wasze starania.
Wiem, że teraz to juz właściwie po sezonie, ale jeżeli na jesień nadal będziecie mieli ochotę tworzyć fanklub z prawdziwego zdarzenia, to myślę że musicie udoskonalić swoje metody.
Według mnie dobrym pomysłem byłaby zbiórka funduszy podczas meczu, coś w stylu puszki do której kibice mogą wrzucić drobne. Gdyby niektórzy wrzucili złotówkę lub dwa to już by było coś...
Jeżeli chodzi o wpłaty na konto, to według mnie bardziej by zachęciło ludzi, gdybyście podali konkrety, np potrzebujemy 50zł na flagę albo np 20 zł na baloniki... to tylko przykłady, nie mam pojęcia ile kosztuje flaga ani baloniki, ale chodzi mi o to, że wtedy kibic poczuje że daje kasę na coś konkretnego... (Bo musicie przyznać że nie wszyscy chętnie dadzą kasę bandzie gimnazjalistów... bez urazy:)) Potem ktoś przyjdzie na mecz i zobaczy że macie nową flagę to poczuje satysfakcję, będzie wiedział że się przysłużył ulubionemu klubowi.
Mam nadzieję, że wasz zapał przetrwa próbę czasu i że w nowym sezonie, niezależnie czy w Ekstraklasie czy nie, nadal będziecie wspierać Pogoń. A ja z mojej strony obiecuje mały datek, na flagę lub baloniki:)

 

#9 24-04-2008 20:06:39

Patro

Administrator

13584890
Skąd: Zaborze
Zarejestrowany: 13-12-2007
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: WAŻNE!!

Hmm.. Dziekujemy bardzo Daje Ci gwarancje ze w kolejnym sezonie bedziemy dalej tworzyc klub kibica. Przez caly okres to jest po zakonczeniu sezonu do rozpoczęcia kolejnego będziemy starali sie nabyć kilka flag, i może jeden bęben więcej Najważniejsze zeby było nas wiecej w młynie to jest podstawa Jeszcze raz dzieki za ten datek ktory masz zamiara nam ofiarowac napewno wykorzystamy go na jakąś flage a tak swoja drogą to jestes kibicem Górnika ktory chce nas wspomoc ??? Pozdrawiam


Tylko Ultras POGOŃ Zabrze !!!

Offline

 

#10 24-04-2008 20:54:58

memlock

Początkujący

Zarejestrowany: 23-04-2008
Posty: 6
Punktów :   

Re: WAŻNE!!

Haha no kibicem Górnika jestem też, jak każdy człowiek z Zabrza... zresztą i na Górnik i na Pogoń chodzę jako kibic od dziecka, tylko że na Górnik chodzą wszyscy, a na Pogoń tylko elita
ostatnio niestety nie chodzę często, bo to fizycznie niemożliwe... szkoda, pewnie
Ale wiesz, ja jestem normalnym kibicem, nie takim z młyna. I wy też nie zapominajcie, że spoko, fajnie by było gdyby ktoś śpiewał na Pogoni, ale ważni są też normalni kibice, niektórzy chodzą na mecze wiernie od lat...
To że nie jestem w stanie chodzić na mecze rekompensuje sobie przeglądaniem internetu i cieszę się, że wkońcu są jakieś strony o Pogoni. Super! Kto wie, może jeszcze Stali podwinie się noga:)

Aha, to jakbyście kupowali coś na oprawę meczów to napiszcie na forum, co i jak, ile kosztuje i wogóle, ludzie lubią konkrety...

Pozdrawiam

Offline

 

#11 25-04-2008 07:59:17

:)

Gość

Re: WAŻNE!!

Jasne, spoko Wszystko bedzie komkretnie opisane Pozdro!

 

#12 25-04-2008 20:55:26

Patro

Administrator

13584890
Skąd: Zaborze
Zarejestrowany: 13-12-2007
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: WAŻNE!!

do memlock : Jakbys mogl to powiedz swoim znajomym o tym forum ktorzy kibicuja Pogoni, moze też się wypowiedzą pozdrawiam


Tylko Ultras POGOŃ Zabrze !!!

Offline

 

#13 06-05-2008 10:25:51

Paniol

Początkujący

Zarejestrowany: 06-05-2008
Posty: 1
Punktów :   

Re: WAŻNE!!

Coś mało tu chętnych na forum , dobrze by było aby podczas meczu porozdawać ludziom  karteczki z adresem stronki bo mało kto o tym wie.Szaliki pomarańczowe jakoś nie pasują do tego klubu i starszyźnie się raczej nie podobają.Trzeba by to zmienić barwy klubu są biało - zielone i ten pomarańcz nijak ma się do tego klubu.Ja mogę zrozumieć że sponsor itd ale co obchodzi mnie sponsor liczy się tradycja już widze ze zmieniliście  nazwe z nmc na Pogoń i dobrze nazwa jest jedna i każdy kogo zagadam o handbalu kojarzy Pogoń a nie nmc.Więc jeżeli w przyszłym sezonie będziecie rozklejać plakaty meczowe to piszcie Pogoń tłustym drukiem a nazwe sponsora normalnie.Rozklejanie plakatów (tramwaje,autobusy) nie powinno być problemu .Cieszę się że wy młodzi kontunujecie tradycję kibicowania piłkarzom ręcznym ja razem z kumplami za młodych czasów też jeździliśmy za naszymi na spotkania derbowe jak wspomagaliśmy naszych w zabrzańskiej hali , czas leci i życie różnie tych ludzi rozsiało ale dzięki tej stronce jak i mam nadzieje nowopowstałej  każdy z nas będzie miał jakiś kontakt z kibicami tego klubu.

Offline

 

#14 06-05-2008 19:02:47

Patro

Administrator

13584890
Skąd: Zaborze
Zarejestrowany: 13-12-2007
Posty: 91
Punktów :   
WWW

Re: WAŻNE!!

Masz racje Paniol... nmc zostanie od przyszlego sezonu całkowicie wyeliminowane przez nas - kibicow... Narazie zmieniamy forum i strone ale od przyszlego sezonu bedzie calkowita "rewolucja" Pozdro


Tylko Ultras POGOŃ Zabrze !!!

Offline

 

#15 06-05-2008 19:34:41

memlock

Początkujący

Zarejestrowany: 23-04-2008
Posty: 6
Punktów :   

Re: WAŻNE!!

no ja popieram, Pogoń to Pogoń, a nie NMC, Powen czy Mosir:P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora